O MNIE

Jestem Life & Business Coachem, pracującym w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF).

Coaching i inspirowanie innych traktuję jako swoje życiowe powołanie.

W coachingu zawsze powinniśmy zacząć od siebie. Nie można być coachem jeśli swoim życiem i postępowaniem nie świadczy się o odwadze do życia i realizacji swoich celów.  Wydaje mi się, że moje życie, a także podejmowane przeze mnie decyzje są moją najlepszą wizytówką, dlatego krótko Ci się przedstawię.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego – kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz Studiów Zawodowych Coachingu Mukoid.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam w korporacji, gdzie przez kilka lat pracy podnosiłam swoje kwalifikacje, a także nabywałam doświadczenie, aby się rozwijać i z osoby zatrudnionej na stanowisku recepcjonistki, zrealizować swój cel i objąć stanowisko managera.

Po latach pracy w korporacji, na stanowisku Kierownik Komunikacji Internetowej, zainteresowałam się rozwojem osobistym i coachingiem. Był to pierwszy krok w ogromnej zmianie, którą wprowadziłam do swojego życia, aby spełnić kolejne marzenie, które jeszcze wtedy wydawało mi się niemożliwym do zrealizowania.

Moim największym marzeniem była podróż dookoła świata, którą zrealizowałam w pojedynkę.

Aby zrealizować to marzenie, podjęłam  decyzję o przerwie (gap year) od codzienności życia i zmieniłam target na spełnianie marzeń. Zrezygnowałam z pracy na rok, sprzedałam wszystko, co posiadałam i kupiłam bilet w jedną stronę na koniec świata. Podróżowałam sama, wyposażona wyłącznie w bagaż podręczny*.

Jedną z rzeczy, które odkryłam podczas podróży dookoła świata jest fakt, że spełnianie własnych marzeń to za mało, fascynuje mnie wspieranie innych ludzi w realizacji ich celów i pragnień.

Po powrocie zapisałam się na studia coachingu i aktualnie profesjonalnie i z pasją wspieram innych w realizacji swoich celów i marzeń. Do tej pory pomogłam już zrealizować dziesiątki celów i marzeń moich Klientów, zarówno biznesowych jak i indywidualnych. Zapoznaj się ze szczegółami.

 

*Szczegóły dotyczące doświadczeń w trakcie niesamowitej podróży dookoła świata  solo opisałam na blogu lovelajf.pl

RADIO, PRASA